دستگاه فراخوان مشتری بی سیم اسکار II
0

دستگاه فراخوان مشتری بی سیم اسکار

با استفاده از اين دستگاه مي توان فراخواني مشتري را انجام داد و هر فيش كه زودتر سفارش آن آماده شود زودتر فراخواني مي شود . اين دستگاه بدون سيم بوده و هيچ وابستگي به نرم افزار و يا سيستم خاصي ندارد .

با خرید این محصول شما می توانید تا 1201000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 1201000 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 240,200 تومان.


  • یک تابلو تک ردیفه
  • یک تابلو دو ردیفه
  • یک تابلو سه ردیفه ( دوخط)
  • یک تابلو سه ردیفه (همزمان)
6,010,000 تومان بدون مالیات.

دستگاه فراخوان مشتری اسکار مدل OSCAR 

تابلو فراخوان مشتری اسکار برای نمایش و اعلام شماره مشتری و جلوگیری از ازدحام مشتریان پشت باجه طراحی شده است. همراه تابلو یک‌دستگاه کیپد برای ارسال شماره به تابلو و یک ماژول صوتی برای اعلام شماره قرار گرفته است. ارتباط بین تابلو، کیپد و ماژول صوتی کاملا بدون سیم است. ماژول صوتی دستگاه دارای یک ورودی صدا برای پخش موزیک و یک خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر است که حین اعلام شماره از سوی کاربر، موزیک قطع شده و بعد از اعلام، مجددا ادامه موزیک پخش می‌شود. تابلو فراخوان از جنس فلکسی و 7 سگمنت است و قابلیت نمایش شماره از 1 تا 999 را دارا است. تابلو، کیپد و ماژول صوتی، هرکدام بطور مجزا دارای یک منبع تغذیه مجزا هستند. نصب و راه اندازی دستگاه بسیار ساده و راحت است و کافیست هرکدام از سه عضو این دستگاه را به برق وصل کنید و اقدام به اعلام شماره نمایید. زبان اعلام شماره روی تابلو از نوع لاتین و زبان صوتی دستگاه فارسی است. دستگاه قابلیت اضافه کردن یک تابلو اضافه را دارد که می‌توان از آن برای سالن های بزرگ یا نصب در سایر طبقات استفاده کرد. از این دستگاه می‌توان برای اعلام شماره در رستوران، فست فود، بستنی و آبمیوه فروشی و سایر مراکزی که نیاز به اعلام شماره دارند استفاده نمود.

ویژگی های کلیدی

  • اتصال بیسیم
  • ورود و فراخوان شماره بدون نیاز به کامپیوتر
  • عدم محدودیت در تعداد تابلوها و صفحه کلید

این دستگاه شامل سه قسمت مجزا به شرح زیر می باشد:


1- صفحه کلید (کی پد)
2- ماژول صوت (Player)
3- تابلو دستگاه وایرلس


و هیچ گونه وابستگی به سیستم خاص ندارد و در خیلی جاها از قبیل فست فود، غذای بیرون بر، آزمایشگاه، بستنی فروشی و … قابل استفاده می باشد.
عملکرد دستگاه بدین صورت است که بعد از اتمام سفارش، مشتری فیش خود را تحویل می گیرد و منتظر اعلام شماره می شود و با توجه به شماره فیش که در بالای آن قرار دارد، تحویل دار از طریق صفحه کلید شماره را وارد کرده و روی دکمه پخش فشار می دهد.
بر روی تابلو شماره فیش نمایش داده می شود و با توجه به اینکه ماژول صوت قابلیت اتصال به اسپیکر یا آمپلی فایر را دارد، شماره فیش نیز اعلام می گردد.
قابلیت تکرار شماره فیش و اعلام شماره دیگر به صورت دلخواه و همچنین به صورت مرتب و پشت سر هم بر روی صفحه کلید وجود دارد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*