نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی

logo-samandehi

کاتالوگ

فیلترهای فعال:
موجود بودن
وضعیت
آخرین خبرها

تولید کننده‌ها

وقتی صحبت از نرم افزار تحت وب یا همان Web Based می‌شود، اولین سوالی که برای همه پیش می‌آید در مورد عنوان «تحت وب» و تفاوت اصلی آن با نرم افزار تحت ویندوز است.

موضوع اصلی در مورد تفاوت روش طراحی و توسعه این نرم افزارهاست؛ مسلما هرچه زمان می‌گذرد، جهان و به تبع آن امکانات و ویژگی‌های در دسترس انسان دستخوش تغییرات اساسی می‌شود. نرم افزارها هم از این قائده مستثنی نیستند و با پیشرفت اینترنت، آنها هم دچار تغییرات بنیادی می‌شوند. تا قبل از ظهور اینترنت و وابسته شدن انسان‌ها به آن، نرم افزارهایی که روی کامپیوترهای قدیمی کار می‌کردند به نوعی مستقل و بدون ارتباط با دیگر سیستم‌ها بودند؛ اما با پیشرفت اینترنت و ظهور قابلیت‌های شگفت انگیزش، احساس کمبود ارتباط بین نرم افزارها به وجود آمد و این شد که نرم افزارها به فضای وب متصل شدند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

فیلتر محصولات
1 - 1 از 1
  • (0 رای)

    نرم افزار تحت وب چیست؟ وقتی صحبت از نرم افزار تحت وب یا همان Web Based می‌شود، اولین سوالی که برای همه پیش می‌آید در مورد عنوان «تحت وب» و تفاوت اصلی آن با نرم افزار تحت ویندوز است. موضوع اصلی در مورد تفاوت روش طراحی و توسعه این نرم افزارهاست؛ مسلما هرچه زمان می‌گذرد، جهان و به تبع آن امکانات و ویژگی‌های در دسترس انسان دستخوش تغییرات اساسی می‌شود. نرم...

    0 تومان
    موجود
1 - 1 از 1