نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی

logo-samandehi

کاتالوگ

فیلترهای فعال:
موجود بودن
وضعیت
آخرین خبرها

تولید کننده‌ها

کارآفرینی و ایجاد کسب وکارهای کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه توسعه اقتصادی و اجتماعی، نقش اساسی در فرآیند توسعه هر جامعه دارند. از آنجا که نمی‌توان اثر کسب وکارهای کوچک و متوسط را در رشد اقتصادی کشورها نادیده گرفت، برای پیشرو بودن در این امر کشورها اقدام به سیاست گذاری و برنامه ریزی‌های بلند مدت می‌کنند و مشوق‌ها و شرایطی را به وجود می‌آورند تا از پتانسیل سازنده کسب وکارهای کوچک و متوسط برای رسیدن به رشدی پایدار استفاده نمایند. یکی از این راه‌های رسیدن به رشد پایدار و توسعه در اقتصاد، استفاده از نرم افزارهایی است که بتوانند در زمینه مدیریت کسب و کار به سازمان‌ها کمک کند.


نسل دوم نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان که تحت ویندوز ساخته شده‌اند، از سال ۱۳۸۳ و با رویکرد ERP و بر پایه معماری چند لایه و بانک اطلاعاتی SQL Server طراحی شده که هم از جهت طراحی و هم در فرآیندهای عملیاتی دارای ویژگی های منحصر بفرد و جامعی است و به راحتی پاسخ نیازهای سازمان‌ها و کسب و کارهای متوسط و کوچک را خواهد داد.

فیلتر محصولات
1 - 1 از 1
  • (0 رای)

    نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان، شامل زیر سیستم‌های متنوعی است که تمامی این سیستم‌ها با یکدیگر در ارتباط و یکپارچه هستند. با توجه به این یکپارچگی موجود در بین سیستم‌ها، دریافت یک گزارش از هر سیستم می‌تواند شامل چندین گزارش از دیگر سیستم‌ها باشد که قطعا در زمان و هزینه صرفه‌جویی خواهد شد. طراحی نرم افزاری این نسل باعث ویژگی‌های انعطاف پذیری، سهولت...

    0 تومان
    موجود
1 - 1 از 1