صندوق فروشگاهی E-POS 335 با نمایشگر مشتری
1

صندوق فروشگاهی E-POS 335 با نمایشگر مشتری

با خرید این محصول شما می توانید تا 326000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 326000 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 65,200 تومان.


  • 1 سال رایگان
  • ارسال رایگان به سراسر ایران

پوز فروشگاهی

صندوق فروشگاهی یا پوز فروشگاهی ، تجهیزات فروشگاهی می باشد که در فروشگاه ها و رستوران ها استفاده می گردد.

صندوق های فروشگاهی در انواع مختلف با تجهیزات از جمله فیش پرینتر, بارکد خوان و کشوی پول و نرم افزار حسابداری مورد استفاده قرار می گیرند. صندوق فروشگاهی با صفحه لمسی و با نمایشگر مشتری نیز اراﺋه می شود. صندوق فروشگاهي یك نوع پيشرفته رايانه‌ايي كامل با يك مانيتور كوچك ولي مناسب دارد كه از ديد مشتري فقط يك فيش با جزييات خريد صادر مي‌كند و از ديد كارفرما، اعمال كنترل و حسابداري مكانيزه را نيز انجام مي‌دهد. ساده‌ترين نوع آن كه در ميوه فروشي‌ها نيز ديده مي‌شود فقط يك ترازوي رقمي است كه با وارد كردن قيمت، مبلغ كل را محاسبه كرده و فيش مي‌دهد. جزييات خريد در اين نوع فيش نيز ذكر مي‌شود.

به اين دستگاه "پوز" يا (POS=Point Of Service) گفته مي‌شود. اين پايانه ها كه در اصل يك كامپيوتر ميباشند به منظور استفاده در نقطه فروش طراحي شده‌اند، به گونه‌اي كه فضاي كمتري را اشغال مينمايند و تجهيزات جانبي آن مناسب كاربري صندوق دار است. در اين پايانه ها از باركد خوان به منظور شناسائي كالا استفاده ميشود و داشتن كشوي پول و نمايشگر خاص مشتري علاوه بر صفحه مانيتور و پرينتر صدور فيش از ويژگيهاي عمده اين نوع پايانه‌هاست

مشخصات فنی

حافظه RAM : 1 * DDRIII: 2GB

مشخصات فیزیکی

ابعاد : 282*296*365
وزن : 5.8 kg

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*