اپلیکیشن کیف پول محک

شما با نرم افزار حسابداری شخصی کیف پول محک میتونید بسادگی حساب و کتاب پول هایتان را داشته باشید و بدانید برای قسمت های مختلف زندگی تان چقدر هزینه می کنید .هر لحظه بدانید چقدر و از از چه اشخاصی طلب و یا بدهی دارید .باخیلی ساده هزینه هاتون رو ثبت کنید. حتی با دریافت پیامک بانک های برداشت و واریز ، کیف پول بصورت نیمه اتوماتیک کار ثبت رو انجام میده (فقط در نسخه اندروید)

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مهم نیست درآمد شما چقدره !

با امکان بودجه بندی اپلیکیشن کیف پول محک برای هر موضوع هزینه ای تون مثل مواد غذایی ، پوشاک یا حمل و نقل ، بودجه ای در نظر بگیرید ؛کیف پول از خرجکرد مازاد بر بودجه ی شما جلوگیری میکنه.اقساط و چک ها تون رو ثبت کنید تا کیف پول به شما موعد سررسیدش رو یادآوری کنه کیف پول محک راه حلی هوشمند و ساده برای سر و سامان دادن به حساب و کتاب شما و خانواده شماست .

امکانات کیف پول محک :

ثبت هزینه ها و درآمدها

دیگه سوال " حقوق این ماه من چی شد؟ " ، ذهن شما را مشغول نخواهد کرد

ثبت اقساط و چک

موعد پرداخت اقساط و چک ها را به شما یادآوری میکند

گزارشات کاربردی

با یک نگاه، از میزان خرجکرد ماهیانه تون مطلع شوید

بودجه بندی

با امکان بودجه گذاری، دیگه زیادی خرج نکنید

دریافتی و پرداختی ها

بستانکاری و بدهی های خود را به اشخاص فراموش نخواهید کرد

شخصی سازی

امکان تعریف دسته بندی های شخصی برای هزینه ها و درآمد ها

دانلود کیف پول محک

   سوالات متداول در مورد اپلیکیشن کیف پول محک 

1- تفاوت نسخه ی رایگان با نسخه ی حرفه ای در چیست ؟

در نسخه ی رایگان شما فقط می توانید ۳حساب تعریف نمایید و در روز فقط ۵تراکنش ثبت نمایید . از طرفی فقط مجاز به تعریف یک چک ، یک قسط و یک بودجه می باشید . امکان پشتیبانی نیز فقط در نسخه ی حرفه ای فعال می باشد.

2- گوشی جدید خریداری کرده ام ، چطور اطلاعات خود را انتقال دهم ؟؟

شما می توانید از گوشی قبلی خود یک فایل پشتیبان تهیه کنید و به گوشی جدید منتقل کنید.

برای گرفتن فایل پشتیبان در گوشی قبلی خود  :

به قسمت (منو- پشتیبانگیری ) رفته و با زدن دکمه (ایجاد فایل پشتیبان) یک فایل پشتیبان ایجاد کنید

پس از ایجاد فایل پشتیبان می توانید با کلیک بر روی دکمه ارسال در دیالوگ “ارسال فایل پشتیبان “ فایل  را برای خود ایمیل و یا تلگرام کنید
اگر سیستم عامل گوشی جدید شما با گوشی قبلی متفاوت است این فرم را مشاهده کنید

3-نسخه ی حرفه ای را خریداری کرده ام اما به نسخه ی حرفه ای تبدیل نشده است؟!

پس از خرید موفق نسخه ی حرفه ای  ( چه از طریق اپ و چه از وبسایت )شما یک ایمیل از Portal@MahakSoft.com دریافت خواهید کرد . این ایمیل حاوی یک کد فعالسازی ۱۸ رقمی می باشد . با رفتن به بخش “نسخه ی حرفه ای – قبلا خریداری کرده ام ” میتوانید با ورود این کد فعالسازی نرم افزار کیف پول را فعالسازی نمایید .

4-اگر نرم افزار را حذف کنم آیا اطلاعات من پاک میشه ؟

تمامی اطلاعات مالی ثبت شده توسط کیف پول محک فقط بر روی حافظه ی دستگاه شما (موبایل یا تبلت ) ذخیره می شود. لذا با امکان پشتیبانگیری  حتما اقدام به پشتیبانگیری از اطلاعات خود نمایید. این فایل پشتیبان بر روی حافظه ی  گوشی ذخیره می شود و در صورت ریست فکتوری ، سرقت گوشی و یا خرابی گوشی دیگر در دسترس شما نخواهد بود . حتی در گوشی های ios با حذف نرم افزار ، فایل های پشتیبان نیز حذف خواهد شد .لذا حتما پس از ایجاد فایل پشتیبان ، از طریق امکان ” ارسال” آنرا به ایمیل و یا تلگرام خود ارسال نمایید تا در صورت بروز مشکلات باد شده ، بتوانید اطلاعات خود را بازگردانی نمایید.

همچنین از طریق امکان پشتیبانگیری ابری ( با کلیک روی آیکون ابر در فرم پشتیبانگیری ) می توانید فایل های پشتیبان خود را به فضای آی کلود (برای گوشی های آیفون ) یا گوگل درایو ( برای گوشی های اندروید ) منتقل نمایید.

در صورت عدم مشاهده سئوال مورد نظر لطفا از طریق " فرم ارتباط با ما"   یا " درخواست مشاوره "  میتوانید سئوال خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم .

 

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*