نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی

logo-samandehi
آخرین خبرها

اپلیکیشن مشاغل

تولید کننده‌ها

اپلیکیشن مشاغل   هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

امروزه موبایل ها وتبلت ها نقش پر رنگی را در زندگی روزمره افراد،ایفا می کند و نیز در تجارت امروزی اهمیت بسیاری دارد. همچنین می دانیم دنیای تکنولوژی روز به روز گسترش پیدا می کند که باعث شده تا ارتباط بین تجارت ها آسانتر و سریع تر از قبل شده است.
داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای هر کسب و کاری یک امر ضروری و هدف می باشد و طراحی اپلیکیشن موبایل در مقایسه با مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
 با داشتن اپلیکیشن این امکان را به مشتریان می دهید تا بتوانند شما را ببینند و بهترین قابلیت برای شرکت ها قابلیت ارسال اعلان یا پوش نوتیفیکیشن (push notification)  می باشد که می توانید محصولات و خدمات جدیدتان را بطور مستقیم به اطلاع مشتریان برسانید  و بطور مداوم با آنها در ارتباط باشید.
کاربران از پیچیدگی های خرید اینترنتی رها می شوند و از طریق اپلیکیشن به سادگی خرید خود را انجام میدهند.همچنین شما قادر به دریافت و بررسی آمارهای کاربران می باشید،اینکه چه تعداد اپلیکیشن شما بر روی گوشی های موبایل نصب شده است و چه تعداد کاربرانی در آن فعالیت دارد، چه تعداد در ماه خرید انجام شده و ... را می توانید دسترسی داشته باشید.
با داشتن اپلیکیشن،کاتولوگ شما دیجیتالی می شود و دیگر نیازی نمی باشد تا هر چند وقت یک بار هزینه ای بابت تبلیغات و چاپ کاتولوگ پرداخت نمایید و این کار در اپلیکیشن فقط برای یک بار هزینه پرداخت می نمایید.

شما دوست گرامی در صورت تمایل به ساخت و راه اندازی اپلیکیشن و تبدیل شغل سنتی خود به مدرن و رسیدن به درآمد عالی حتماًٌ با ما مشاوره نمائید .