اپلیکیشن بیپ تونز (دانلود آهنگ)

آلبوم‌های تازه منتشر شده: بی نام (محسن چاوشی) / دیوونه خونه مجازی (رضا یزدانی) / افسانه چشمهایت (همایون شجریان-علیرضا قربانی) / باغ پلاستیکی (گروه ضرب‌و‌فوت) ...

با بیپ‌تونز، موسیقی در سر انگشتان تو ...

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


دسترسی به بیش از ۱۰۰ هزار آهنگ و آرشیو به‌روز و کامل موسیقی ایرانی در بیپ‌تونز

جستجو قوی و به روز رسانی لحظه‌ای از ویژگی‌های آرشیو بیپ‌تونز می باشد!

شما می‌توانید قسمتی از آلبوم‌ها را رایگان گوش کنید و برای حمایت از هنرمندان آن ها را به صورت قانونی از بیپ‌تونز خریداری کنید…

اهمیت اپلیکیشن در کسب و کار :

اگر سری به کافه بازار ، گوگل پلی استور (Google Play Store) یا اپ استور (App Store) یا سایر منابعی که امکان دانلود اپلیکیشن های موبایل را فراهم می‌کنند بزنید، متوجه خواهید شد که تعداد و تنوع برنامه های موبایلی چقدر افزایش یافته است. اپلیکیشن های موبایل به شیوه های مختلفی می‌توانند نیاز های کاربران را برطرف کنند و از سوی دیگر برای توسعه دهنده خود درآمدزایی داشته باشند.


از طریق طراحی اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات خود هستید ، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به تصمیم گیری و در نتیجه خرید می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت می توانید اپلیکیشن خود را بروز رسانی کنید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از طریق اپلیکیشن موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

اپلیکیشن موبایل ، کاربردهای بسیاری را برای فروشنده و مشتری ایجاد می کنند از جمله: اطلاعات کلی یک کسب و کار ، قیمت محصولات و خدمات ، فرمهای رزرواسیون ، جستجو ، حساب کاربری ، پیام رسانی ، خبر رسانی و بسیاری از کاربردهای دیگر. یکی از بزرگترین مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار این است که می توانید هر نوع اطلاعاتی را که می خواهید در اختیار مشتری قرار دهید به عنوان مثال فروشهای ویژه و تخفیفات ، تنها به فاصله لمس صفحه گوشی همراه مشتری در دسترس او قرار می گیرد. به علاوه می توانید با ارسال نوتیفیکیشن به مشتری نزدیکتر شده و به آسانی مشتری را در جریان آخرین اطلاعات واخبار کسب و کار خود قرار دهید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*