نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک

نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک دارای امکاناتی از قبیل: ثبت خرید و فروش، استعلام موجودی انبار، محاسبه‌ی سود و زیان، بررسی وضعیت چک‌ها و… می‌باشد. همچنین انواع واحدهای اندازه گیری مانند: دانه‌ای، متر مربع و… در این نرم افزار تعریف شده است.

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


معرفی نرم افزار حسابداری خرازی محک

از آنجایی که برخی از در و پنجره سازی ها علاوه بر کارگاه و دریافت سفارش از مغازه داران، خود دارای فروشگاه می‌باشند و به طور مستقیم از مردم سفارش دریافت می‌کنند. ما در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک علاوه بر امکانات تولیدی، امکانات فروشگاهی را نیز در نظر گرفته‌ایم.

امکان تولید در و پنجره با متریال مختلف (آلومینیوم، آهنی، چوب و…) در قالب‌ها و ابعاد مختلف و همچنین امکان محاسبه‌ی بهای تمام شده‌ی کالای تولید شده را در نرم افزار فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با قیمت گذاری مناسب اجناس خود را به فروش رسانید.

از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک می‌توان به امکان “تولید هم‌زمان” اشاره کرد یعنی می‌توانید بابت سفارش ثبت شده مشتری و کالایی که هنوز تولید نشده است، با توجه به آخرین قیمت مواد اولیه و بهای تمام شده آن فاکتور فروش صادر کنید که در ادامه بیشتر به توضیح این قابلیت خواهیم پرداخت.

این نرم افزار برای آن دسته از افرادی که فقط مواد اولیه دارند و برش‌کاری، جوشکاری و سایر اقدامات را برون سپاری می‌کنند بسیار مناسب است زیرا با محاسبه‌ی دقیق تمامی هزینه‌ها از جمله هزینه‌ی برون سپاری، به افراد در تعیین بهای تمام شده کالا کمک شایانی می‌کند.

محیط کاربری آسان این نرم‌افزار باعث شده تا صاحبان کسب‌وکار و افرادی که دانش حسابداری ندارند به‌راحتی بتوانند اطلاعات مالی خود را در نرم‌افزار ثبت و تحلیل کنند.

شما با استفاده از این نرم افزار نیازی به حسابدار نخواهید داشت، زیرا این نرم افزار به طور اتوماتیک تمامی فاکتورهای فروش شما را به سند حسابداری تبدیل می‌کند.

نکته!

نکته جالب در استفاده از نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی محک این است که نیاز به تخصص بالای حسابداری برای استفاده از آن وجود ندارد و افراد مشغول به فعالیت در این صنف می‌توانند با کمک پشتیبانی و خدمات شرکت نرم افزاری محک به راحتی فروشگاه خود را مدیریت نمایند.

نرم افزار حسابداری

امکانات نرم افزار  در و پنجره سازی محک 

نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک برحسب نیازهای این صنف طراحی و تولید شده است و در اینجا قصد داریم تا برخی از ویژگی‌ها و امکانات این نرم افزار حسابداری را معرفی کنیم. این ویژگی‌ها به شرح زیر است:

۱. تعریف فرمول تولید

برای تولید هر در یا پنجره از اقلام متفاوتی مانند چوب، آهن، آلومینیوم و … استفاده می‌شود بنابراین شما می‌توانید با استفاده از فرمول تولید مشخص کنید که به طور مثال برای تولید یک درب با ابعاد مورد نظر به چه مواد اولیه‌ای و از هرکدام به چه میزان احتیاج است.

۲. محاسبه‌ی هزینه‌ی خارج از تولید

بسیاری از تولیدی‌ها، برخی از فعالیت‌های مربوط به تولید در و پنجره مانند: برش‌کاری، جوشکاری و … را برون‌سپاری می‌کنند که باعث افزایش هزینه تولید می‌شود.

در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک گزینه‌ای به نام” هزینه‌های خارج از تولید” را قرار داده‌ایم که با استفاده از آن به راحتی می‌توانید این هزینه‌ها را شناسایی و در نرم افزار حسابداری‌تان لحاظ کرده و همچنین به بهای تمام شده‌ی کالای تولید شده اضافه کنید.

۳. محاسبه‌ی بهای تمام شده کالای تولید شده

برای تعیین قیمت اجناس تولیدی، باید اطلاعات دقیقی از بهای تمام شده‌ی کالای ساخته شده داشته باشید. در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک امکان محاسبه‌ی آن را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید درصد مناسبی از سود مطلوب را بر روی کالاها لحاظ کرده و آن‌ها را به فروش رسانید.

۴. تعریف سطح قیمتی

ما در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک امکان تعریف ۱۰ سطح قیمتی را برای شما فراهم کرده‌ایم که شامل: عمده فروشی، فروش به همکار، قیمت مصرف‌کننده و … است که شما به‌راحتی می‌توانید قیمت هر یک از این ۱۰ سطح تعریف شده را تغییر دهید به طور مثال باتوجه‌به افزایش قیمت مواد اولیه و … قیمت همه‌ی سطح‌ها را ۱۰% افزایش دهید.

۵. گزارش گردش جزئیات یا مدیریت موجودی

کلیه تولیدی ها با معضلی به نام استعلام موجودی مواجه هستند، بنابراین استفاده از گزارش گردش جزئیات می‌تواند آمار دقیقی از موجودی مواد اولیه در اختیار آنان بگذارد. با داشتن یک سیستم عالی مدیریت موجودی امکان افزودن، حذف یا ویرایش لیست مواد اولیه وجود دارد و بدین ترتیب خدمت‌رسانی به مشتریان بهبود می‌یابد.

در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک آیتمی به نام “نقطه‌ی سفارش” وجود دارد که اگر موجودی مواد اولیه پرکاربرد به کمتر از عدد مورد نظر رسید به شما هشدار می‌دهد که آن را مجدداً شارژ نمایید.

این نرم افزار قابلیت ثبت و هشدار بابت پرسودترین کالاها و یا محبوب‌ترین‌ها را نیز دارا می‌باشد و به‌محض کم شدن موجودی مواد اولیه این کالاها هشدار نیاز به شارژ مجدد را به شما اعلام می‌دارد.

۶. تولید هم‌زمان

در و پنجره سازی ها سفارش‌هایی را جهت تولید آتی دریافت می‌کنند که نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک برای این قسم سفارش‌ها به طور خودکار سند تولید صادر کرده و هم‌زمان از موجودی انبار مواد اولیه کم می‌کند.

۷. کنترل حساب‌ها با استفاده از تلفن همراه (قابلیت دورکاری)

از آنجایی که دستگاه‌های هوشمند مثل موبایل و تبلت به‌راحتی و در همه‌جا در دسترس هستند، میزان محبوبیت و استفاده از آن‌ها بیشتر شده است.

برای سهولت استفاده کاربران محک که در هر زمان و مکانی بتوانند به اطلاعات نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشند، قابلیت استفاده از نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک را بر روی دستگاه‌های اندروید فراهم کرده‌ایم که امکان بررسی فاکتورها، کنترل درآمد و هزینه‌ها، دسترسی سریع و آسان به حساب‌ها و گزارش‌گیری‌های آنی و متنوع فراهم باشد.

بدین صورت افراد قادر خواهند بود گزارش‌هایی از خریدوفروش، هزینه‌ها، موجودی کالا، وضعیت چک‌ها و حساب‌های دریافتنی و … داشته باشند تا بتوانند بهترین تصمیم‌ها و برنامه‌ریزی‌ها را برای کسب‌وکار خود داشته باشند.

۸. درج و محاسبه‌ی تمامی هزینه‌ها

از دیگر ویژگی‌های نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک می‌توان به امکان تعریف، شناسایی و ثبت انواع هزینه‌ها شامل: هزینه‌های تولید، هزینه‌های عمومی (اجاره، قبوض و…)، هزینه‌ی حقوق و دستمزد و همچنین تهیه گزارش‌های کلی و جزئی هزینه‌ها و کسری‌ها اشاره کرد.

۹. معرفی نامحدود محصولات با ذکر جزئیات

در و پنجره سازی ها به تولید انواع در و پنجره با جنس‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت می‌پردازند بنابراین لازم است تا اطلاعات هر یک از محصولات را با جزئیات در نرم افزار حسابداری ثبت کرده تا آمار دقیقی از موجودی مواد اولیه، میزان فروش حاصل از هر نوع محصول، محبوب‌ترین محصولات و … داشته باشند. با درنظرگرفتن این شرایط اقدام به طراحی نرم افزار حسابداری برای افراد شاغل در این حوزه نمودیم.

ما در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک قابلیت دسته‌بندی کالاها بر اساس نام و مدل، اختصاص دادن عکس و کد به هریک از آن‌ها و تعریف اجزا به‌کاررفته در آن را به‌صورت نامحدود فراهم کرده‌ایم، همچنین امکان ایجاد حساب کاربری مجزا برای هر یک از مشتریان و ثبت اطلاعات خرید یا فروش‌های انجام‌شده‌ی مشتریان به همراه شماره تماس آن‌ها (جهت استفاده در کمپین‌های تبلیغاتی و تلاش در جهت حفظ و بازگشت مشتری) را در نرم افزار لحاظ کرده‌ایم.

به‌این‌ترتیب با استفاده از نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک تمام اطلاعات مربوط به موجودی مواد اولیه، دسته‌بندی محصولات و مشتریان به‌صورت یکپارچه در نرم افزار حسابداری ثبت می‌شود و دیگر نیازی به‌صرف زمان زیاد جهت دستیابی به اطلاعات در میان حجم انبوهی از حساب و کتاب‌های دفتری و کاغذی نخواهید داشت.

۱۰. صدور فاکتور رسمی و غیر رسمی

ما در نرم افزارهای حسابداری محک امکان صدور فاکتور رسمی (با محاسبه‌ی ارزش افزوده) و فاکتور غیر رسمی را برای شما فراهم کرده‌ایم تا در صورت لزوم و با در نظر گرفتن شرایط خود اقدام به صدور فاکتور کنید.

در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک این امکان را هم برای شما فراهم کرده‌ایم تا از محاسبه‌ی ارزش افزوده بر روی هر فاکتور به‌صورت مجزا بی‌نیاز شوید و همچنین می‌توانید انواع گزارش‌های مالیاتی مختلف مانند گزارش صورت معاملات فصلی فروش، گزارش مالیات و ارزش افزوده، گزارش عملکرد سه‌ماهه مالیات بر ارزش افزوده و… تهیه کنید.

از دیگر قابلیت‌های این برنامه‌ی حسابداری می‌توان به تهیه‌ی اطلاعات صورت معاملات فصلی و گزارش جامع مالیات دریافت شده از مشتریان، جهت ارسال به سازمان امور مالیاتی کشور اشاره کرد.

مزایای نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی محک

در اینجا قصد داریم تا چندی از مزایای این نرم افزار حسابداری را به‌اختصار برایتان شرح دهیم.

پشتیبانی رایگان

شما با خرید نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک می‌توانید به مدت یک سال از پشتیبانی رایگان مجموعه‌ی نرم افزار حسابداری محک برخوردار شوید و به راحتی در صورت داشتن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نظارت بر عملکردهای مالی

این نرم‌افزار تخصصی جمع‌آوری داده‌ها را آسان کرده و با نظارت بر حساب‌های دریافتنی و پرداختنی صاحبان کسب‌وکار را قادر می‌سازد شرایط اقتصادی خود را بهتر درک و بررسی کنند، همچنین این نرم افزار آفلاین بوده و امکان ثبت و نگهداری اطلاعات به صورت محرمانه را برای شما فراهم می‌کند.

دقت

گاهی به دلیل اینکه چندین نفر اطلاعات مالی و حساب و کتاب روزانه را در دفتر ثبت می‌کنند با بروز خطای انسانی (فراموشی در واردکردن برخی اطلاعات و یا ورود چندباره اطلاعات) محاسبات پایان سال مالی اشتباه از آب در میاید اما با استفاده از نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی  محک به دلیل امکان ثبت آنی معاملات و تمرکز بالا، این اشتباهات به طرز چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

تمرکز

شما می‌توانید با استفاده از نرم افزار حسابداری، فعالیت‌های مالی کسب‌وکار خودتان را متمرکز کنید به این صورت که همه‌ی فعالیت‌های مرتبط با کسب‌وکار از جمله: کنترل و مدیریت موجودی، صدور فاکتور فروش، بررسی حقوق و دستمزد کارکنان، ثبت اطلاعات مشتریان و ارتباط با آن‌ها را می‌توانید درون یک برنامه یا نرم‌افزار تحت عنوان نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک، مدیریت کنید و با این کار در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید زیرا نیازی به خرید چندین نرم‌افزار برای انجام کارهای مختلف ندارید و همه‌ی آنها را می‌توانید در قالب یک نرم‌افزار داشته باشید.

کاربرپسند بودن

هدف از ایجاد نرم‌افزارهای حسابداری، راحت و ساده کردن انجام فعالیت‌های حسابداری است به‌طوری‌که افرادی که دانشی در این حوزه ندارند هم بتوانند با کمک نرم‌افزارهای حسابداری، حساب و کتاب خود را ثبت و بررسی کنند. در این راستا آموزش‌های کافی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند با صرف زمان کمتری به فعالیت‌های مالی خود سامان بخشند.

نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی محک اطلاعات مالی شما را به‌صورت نموداری، گرافیکی و قابل‌فهم نمایش می‌دهد تا بتوانید به طور ملموس و ساده شرایط کسب‌وکار خود را بررسی کنید.

چرا بهتر است بسته‌ی نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی محک را بخریم؟

نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک علاوه بر دارابودن ویژگی‌های سری نرم افزار تولیدی امکانات ویژه‌ای را به کاربران خود ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها قابلیت نصب و راه‌اندازی و استقرار سیستم است. در ذیل به توضیح این قابلیت می‌پردازیم.

– نصب و راه‌اندازی و استقرار سیستم

تا یک هفته پس از خرید بسته‌ی نرم‌افزاری، کارشناسان مجموعه‌ی نرم افزار حسابداری محک جهت نصب و استقرار سیستم در محل اعلامی مشتری حاضر شده و اقدامات زیر را انجام می‌دهند:

۱. نصب نرم‌افزار محک

در سری نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک، کارشناس ما با حضور در محل اقدام به نصب نرم افزار حسابداری کرده و شما را از تماس با پشتیبان‌های مجموعه برای راهنمایی جهت نصب نرم‌افزار بی‌نیاز می‌کنند.

۲. نصب دستگاه‌های متصل به نرم‌افزار

صندوق مکانیزه فروش و دستگاه‌های متصل به آن توسط کارشناسان اعزامی نصب می‌شوند تا حصول اطمینان از سالم بودن دستگاه‌ها و متصل بودن آن به نرم افزار حسابداری صورت گیرد.

۳. پرینت اختصاصی

طراحی سربرگ‌ها و متن فاکتورها به‌دلخواه مشتریان، اضافه‌کردن تصویر و لوگو به فاکتور، راست‌چین یا چپ‌چین کردن تصاویر و متون تنها بخشی از خدماتی است که در این بخش ارائه می‌شود.

۴. ورود اطلاعات اولیه

در نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک جهت سهولت استفاده و خلق تجربه‌ی کاربری مناسب، کارشناسان محک فایل‌های اکسل شما را که حاوی اطلاعات اولیه مشتریان و همچنین اطلاعات فروش و حسابداری‌تان می‌باشد را وارد نرم افزار حسابداری محک می‌کنند و چیدمان منوی فروش را متناسب با سلیقه‌ی شما طراحی می‌کنند. مثلاً اگر از بین کالاهای موجود در خرازی کد ۰۳، ۰۹، ۲۱ و… فروش بیشتری دارند می‌توانید آن را در صفحه‌ی اول منو قرار دهید و چیدمان سایر صفحات و المان‌ها را متناسب با کسب‌وکار خود تغییر دهید.

۵. انجام تنظیمات اختصاصی

در اینجا تعریف شیفت کارکنان و سطوح دسترسی آنان مطرح می‌شود. اگر کارکنان شما به‌صورت شیفتی کار می‌کنند و هرکدام وظایف منحصربه‌فرد و تعریف شده‌ای دارند، می‌خواهید سمت اشخاص را مشخص کنید به‌گونه‌ای که سطح دسترسی آن‌ها به بخش‌های مختلف تولیدی باهم متفاوت باشد، این ویژگی می‌تواند بسیار کارساز بوده و موجبات ایجاد هماهنگی را فراهم کند. از دیگر قابلیت‌های نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک می‌توان به امکان پورسانت دهی به پرسنل اشاره کرد.

۶. آموزش اختصاصی در محل مشتری

 در سری نرم افزار در و پنجره سازی  محک، کارشناسان ما در حین انجام امور ذکر شده در بالا، به آموزش کاربران نرم‌افزار می‌پردازند تا کاربران بتوانند به‌تنهایی و بدون اتلاف وقت، اقدامات لازم را انجام دهند.

بهترین نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی کدام است؟

بی‌شک نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک یکی از بهترین نرم‌افزارهای موجود در بازار است. برای این ادعا دلایل زیادی داریم که در اینجا به ذکر چند مورد بسنده می‌کنیم:

  • امکان تعریف انواع مواد اولیه موجود در انبار بر اساس خصوصیت‌هایی نظیر: جنس، نوع و …
  • امکان صدور آنی فاکتور فروش و درج عبارات مربوطه در آن
  • امکان جستجوی سریع و آسان مواد اولیه بر اساس: نام، مدل و…
  • امکان محاسبه و تعیین باقی‌مانده پول مشتری و عودت وجه
  • هشداردهنده‌ی کسری موجودی مواد اولیه کالا
  • امکان انبارگردانی موجودی مواد اولیه و به‌روزرسانی آن به‌صورت خودکار
  • امکان ارسال پیامک به مشتریان در هنگام صدور فاکتور و یا مناسبت‌های مختلف
  • امکان بررسی و مشاهده سود حاصل از هر فروش

شما با خرید بسته‌ی نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی محک چه چیزی دریافت می‌کنید؟

ما در شرکت نرم‌افزار حسابداری محک برای راحتی و سهولت استفاده کاربران، از افزونه‌هایی در کنار بسته‌های نرم‌افزاری خود استفاده می‌کنیم که در زیر به معرفی برخی از آن‌ها که متناسب با صنف در و پنجره ساز است پرداختیم.

افزونه کلاینت شبکه : امکان استفاده چند کاربر به صورت همزمان از یک نرم افزار در محیط شبکه .

افزونه چند شرکتی : استفاده از چند بانک اطلاعاتی مجزا در یک نرم افزار بدون هیچ تداخلی .

افزونه حقوق و دستمزد : امکان معرفی پرسنل، محاسبه حقوق و ارائه فیش حقوقی، ثبت مساعده، وام و مرخصی، لیست بیمه و مالیات حقوق .

افزونه پیامک رسان : افزونه‌ای جهت ارسال موعد تسویه و چکها، مانده حسابها، گزارش خرید و فروش و ثبت سفارش با استفاده از پیامک .

افزونه کالر آی دی : نمایش اطلاعات کامل مشتریان بلافاصله بعد از برقراری تماس با شما .

افزونه سیستم پروژه‌ها : ثبت مراکز هزینه در هر عملیات، گردش و سود و زیان برای هر پروژه یا مرکز هزینه .

افزونه دارایی ثابت : ثبت اموال و اثاثه، استهلاک‌‌گیری، گزارش صورت وضعیت داراییها، محاسبه ارزش دفتری و اسقاط و ثبت مالی فروش دارائیها.

بایگانی اسناد و دبیرخانه : سیستم بایگانی اسناد و سیستم دبیرخانه اتوماسیون و امور اداری لازم برای هر شرکت .

افزونه سیستم چند ارزی : مراوده ارزی و تبدیل نرخ ارزهای مختلف در هنگام صدور فاکتور .

افزونه چاپ و تولید بارکد : کالاهایی که بارکد ندارند را از این طریق می‌توانید سریال و بارکد تهیه و چاپ نمایند . ( از سری عمومی نرم افزار محک سطح ۲ به بالا )

افزونه سفارش گیر همراه : امکان سفارش‌گیری توسط مامور پخش و ویزیتورها بصورت آنلاین و آفلاین . ( فقط در سری تجاری نرم افزار محک )

دانلود نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک

شما با خرید بسته نرم افزار حسابداری  در و پنجره سازی محک نیازی به دانلود برنامه حسابداری ندارید و فقط کافی است سی دی دریافتی را درون دستگاه قرار داده و به کمک پشتیبان‌های مجموعه و یا اطلاعات موجود در بروشور، نرم افزار حسابداری خود را فعال کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری در و پنجره سازی محک

قیمت نرم افزار حسابداری   در و پنجره سازی محک با توجه‌ به افزونه‌های متنوعی که در کنار بسته نرم‌افزاری ارائه می‌شود، متفاوت است. همچنین نرم‌افزار به‌گونه‌ای طراحی شده است که کلیه کارهای   در و پنجره سازی را انجام می‌دهد ولی اگر شما نیازی داشته باشید که در بسته نرم‌افزاری موجود نیست، تیم برنامه‌نویسی محک می‌تواند قابلیت موردنظر شما را در قالب افزونه‌ای جدید به بسته نرم‌افزاری اضافه کند و بسته را سفارشی‌سازی کرده و در اختیار شما قرار دهد که هزینه آن به قیمت بسته نرم‌افزاری اضافه می‌شود.

                                     جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشخصات کلی

قابل نصب روی سیستم عامل ویندوز : win xp-vista-7-8-10
مناسب مشاغل : کارگاه در و پنجره سازی و ...

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*