اپلیکیشن ریسک من

ریسک من اپلیکیشن مدیریت سلامت در ایام کرونا است.

ریسک من، بر اساس مشخصات فردی و سوابق پزشکی، پیش بینی دقیقی از علائم و شدت بیماری قبل از ابتلا به کرونا ارائه می دهد. نتیجه این پیش بینی ها همراه با آگاهی بخشی اختصاصی، می تواند شما و عزیزانتان را در برابر این بیماری بیمه کند.

هوش مصنوعی ریسک من بر اساس داده های بیش از 100 هزار بیمار کرونا و زیر نظر ستاد مدیریت بیماری کرونای کلانشهر تهران طراحی شده است.


هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مراحل آنالیز ریسک من

1. دریافت سوابق پزشكي شما
2. تحلیل و آنالیز توسط هوش مصنوعي

در نهايت:

 • تعيين ميزان ريسك حاد شدن بیماری شما (كم ريسك - متوسط - پرريسك)

 • علائم احتمالي شما در آينده

 • ارائه محتوای متناسب با ریسک شما

 • بررسي نياز به مراجعه به بیمارستان 


چرا ريسك من ؟

 • ريسك من پیش بینی دقیق و اختصاصی از علائم بیماری و پتانسیل شدت بیماری را قبل از ابتلا به كرونا ارائه می دهد. 

 • شما در ريسك من مي توانيد به درصد دقيقي از آسيب پذيري و احتمال حاد شدن وضعیت خود در صورت ابتلا به کرونا پی ببرید. 

 • با علائم احتمالی خود در صورت ابتلا به کرونا آشنا می شوید. این آگاهی قبلی می تواند زنگ هشداری برای شما در صورت احتمالی ابتلا باشد.

 • ريسك من بر اساس ميزان آسيب پذيري شما، محتواي اختصاصی مطابق با شرايط شما در اختیارتان قرار ميدهد. 

 • در ريسك من، گپ و گفتگوی امن و ناشناسی طراحی شده است كه بتوانید تجربیات مختلف راجع به ابعاد این بیماری را به اشتراک بگذارید. 

 • مجموعه پیش بینی های ریسک من،  باعث عدم مراجعه ي غير ضروري به بيمارستان و يا مراجعه ي فوري برای گروه های پر ریسک به بيمارستان مي شود. 

 • با پيش بيني دقيق و ارائه ي توصيه هاي متناسب، منجر به افزايش آگاهي و در نهايت حفظ سلامت شما می شویم.

ويژگي هاي متمايز 

 • دقت بالا. ريسك من از دقت بسيار بالايي برخوردار است؛ سيستم هوش مصنوعي ریسک من از داده هاي واقعي بيش از 100 هزار بيمار مبتلا به كرونا تشكيل شده است، بنابراين اطلاعات و پيش بيني ها با كمترين ميزان خطا به شما ارائه ميشود. 

 • رايگان . این اپلیکیشن براي شما هيچ هزينه ي اضافي ندارد و شما مي توانيد بدون انجام هزينه هاي اضافي به نتايج دقيقي از وضعيت سلامتي خود دست یابید. 

 • در دسترس و قابل استفاده . ريسك من براي تمام افراد جامعه قابل دسترس است و استفاده از آن به دور از پيچيدگي هاي نرم افزاري است.

کلید واژه‌ها :

کرونا - سلامت - پزشک - ویروس - کرونای انگلیسی - واکسن - ریسک - علائم - کووید-19 - مرگ و میر

اهمیت اپلیکیشن در کسب و کار :

اگر سری به کافه بازار ، گوگل پلی استور (Google Play Store) یا اپ استور (App Store) یا سایر منابعی که امکان دانلود اپلیکیشن های موبایل را فراهم می‌کنند بزنید، متوجه خواهید شد که تعداد و تنوع برنامه های موبایلی چقدر افزایش یافته است. اپلیکیشن های موبایل به شیوه های مختلفی می‌توانند نیاز های کاربران را برطرف کنند و از سوی دیگر برای توسعه دهنده خود درآمدزایی داشته باشند.


از طریق طراحی اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات خود هستید ، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به تصمیم گیری و در نتیجه خرید می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت می توانید اپلیکیشن خود را بروز رسانی کنید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از طریق اپلیکیشن موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

اپلیکیشن موبایل ، کاربردهای بسیاری را برای فروشنده و مشتری ایجاد می کنند از جمله: اطلاعات کلی یک کسب و کار ، قیمت محصولات و خدمات ، فرمهای رزرواسیون ، جستجو ، حساب کاربری ، پیام رسانی ، خبر رسانی و بسیاری از کاربردهای دیگر. یکی از بزرگترین مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار این است که می توانید هر نوع اطلاعاتی را که می خواهید در اختیار مشتری قرار دهید به عنوان مثال فروشهای ویژه و تخفیفات ، تنها به فاصله لمس صفحه گوشی همراه مشتری در دسترس او قرار می گیرد. به علاوه می توانید با ارسال نوتیفیکیشن به مشتری نزدیکتر شده و به آسانی مشتری را در جریان آخرین اطلاعات واخبار کسب و کار خود قرار دهید.

جهت مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین خود با ما ارتباط برقرار کنید .

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*